Przy tenisowych stołach

Kolejne zawody zaliczyli tenisiści stołowi Stelli Niechan Gniezno. W niedzielę 18 listopada w Złotowie rozegrano Turniej Grand Prix wielkopolski Seniorów. Bardzo dobrze wypadła nasza zawodniczka Aleksandra Leśnicka zajmując drugie miejsce. Po drodze pokonała min. Anitę Chudy z Lubonia 3:1, Kingę Rogalkę 3:0 , Joannę Maslak z GLKS Orlęta Czacz 3:0. W meczu finałowym Ola prowadziła z Zuzanną Sułek 2:1 w setach i 9:5, a w piątym decydującym secie nawet 10:5, jednak zabrakło szczęścia i konsekwencji. Agata Klabińska w tym turnieju była piata. Wśród mężczyzn Dawid Balcerzak był siódmy, a Jakub Różak ósmy.

W czwartek natomiast w Luboniu rozgrano mecz drugiej ligi mężczyzn z miejscowym LKTS. Mecz zakończył się remisem 5:5. Gospodarze prowadzili już 5:3, jednak ostatnie gry Dariusza Sałamaszka i Dawida Balcerzaka zakończyły się zwycięstwem naszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem był Jakub Różak zdobywca kompletu punktów. Ponadto jeszcze punkt w deblu zdobyła para : Filip Kujawa-Dawid Balcerzak.

W tą niedzielę w Śmiglu odbywał się finał wojewódzki Mini Olimpic Games. Dobrze zaprezentował się Patryk Król zajmując piąte miejsce, a rywalizując ze starszymi kolegami. Patryk najpierw wygrał z Jakubem kozłowskim z Czempinia 3:0, potem z Karolem Jagodzińskim z Wyrzyska 3:1, w meczu półfinałowym uległ po pięknej walce Filipowi Borowiakowi z Lubonia 2:3, w turnieju barażowym uległ Wiktorowi Puciłowskiemu z Wyrzyska 0:3 i pokonał Antoniego Frąckowiaka z Kobylina 3:2.

        << Powrót