Tenisistki Stelli Niechan na turnieju ogólnopolskim w Jastrzębiu Zdrój

Zuzanna Lewandowska i Zuzanna Jesiecka startowały w dniach 7-9 grudnia w turnieju Grand Prix Polski Kadetów w Jastrzębiu Zdrój.

W całym turnieju wystartowała rekordowa liczba ponad 260 uczestników z całej Polski. W piątkowym turnieju eliminacyjnym w grupie Zuzia Lewandowska pokonała min.: Natalię Mensfeld – Płomień Limanowa 3:1, Natalie Kurzela – GLKS Orlęta Krosnowice 3:0, potem uległa Aleksandrze Guzik – Gryf Gdów 0:3. W decydującym meczu barażowym po niezwykle zaciętej walce Zuzia pokonała Magdalenę Rakowską z AZS Częstochowa 3:2 w decydującym piątym secie 12:10. Tym samym uzyskała awans do turnieju głównego. W tej fazie gry przegrała z Mistrzynią Polski Iloną Sztwiertnia 0:3, Roksana Kocoń z Chełmna 0:3, Adrianna Kramk – Gim Tim Stalowa Wola 1:3 i pokonała Maję Pawłowską z Alfa Gostynin 3:1. Był to dobry występ naszej młodej zawodniczki.

Zuzia Jasiecka jako jeszcze młodziczka pojechała na te zawody po naukę. W turnieju grupowym przegrała dwa pojedynki i wygrała z nadine Brachaczyk – Martex Rybnik 3:1.

        << Powrót