Zwycięstwa Stelistek na Turnieju w Luboniu

Turniejem Wojewódzkim seniorów w Luboniu rozpoczął się kolejny sezon w konkurencjach indywidualnych. Na starcie pierwszego turnieju zawsze występuje bardzo duża liczba zawodników i nie inaczej było tym razem. Wśród ponad 130 zawodników startowało 13 zawodników Stelli Niechan Gniezno. W kategorii kobiet prym wiodły zawodniczki Stelli. Wygrała zdecydowanie Roksana Załomska pokonując w finale koleżankę klubową Paulinę Nowacką 3:1. Naprawdę dobrze zaprezentowały się również pozostałe dziewczyny z Gniezna, po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym. Karolina Jeleniewska zajęła 5 miejsce z dorobkiem zwycięstw, uległa jedynie Paulinie Nowackiej 1:3. Szóste miejsce zajęła Magda Wysocka, dziewiąte Martyna Urbaniak. Wśród 96 startujących mężczyzn dominowali doświadczeni zawodnicy Trasko Ostrzeszów. AZS Poznań i Krotosz Krotoszyn. Wygrał Wojciech Waligórski AZS Poznań. Najlepszy ze Stelli, junior Michał Nowak zajął 25 miejsce. Roksana Załomska jako zwyciężczyni oraz Magdalena Górowska również ze Stelli awansowały do finałów ogólnopolskich w Nowej Rudzie w dniach 16-18 września.