Dwa pewne zwycięstwa tenisistek Stelli Gniezno.

W piątek i sobotę tenisistki stołowe Stelli rozegrały pierwsze mecze rundy rewanżowej I ligi kobiet. Jak przystało na liderki nie miały większych problemów z pokonaniem najsłabszych drużyn w lidze. W pierwszym meczu z LUKS Agro Chełmno wygranym 8 : 2 punkty zdobyły: Magdalena Górowska -2, Roksana Załomska-2, Karolina Jeleniewska i Paulina Nowacka po 1 oraz deble: Górowska-Jeleniewska i Nowacka-Załomska. Bardzo widowiskowe były gry z zawodniczką grającą stylem defensywnym Agnieszką Moskal. Najpierw Paulina Nowacka uległa jedna 2:3, potem Karolina Jeleniewska po dobrej grze prowadząc 1:0 w setach i 8:3 w drugim secie, jednak nie dała rady. Bardzo dobry tenis zaprezentowała w tym meczu Roksana Załomska.

W sobotę zupełnie bez problemów 10:0 stelistki pokonały ostatni zespół w tabeli LUKS Warmia Lidzbark Warmiński II. Ponownie gry Pauliny Nowackiej i Karoliny Jeleniewskiej były wyrównane z najlepsza zawodniczka gości Martą Lis, jednak tym razem oba pojedynki zakończyły się zwycięstwem naszych dziewczyn po 3:2 w setach. Komplety punktów zdobyły: Magda Górowska, Roksana Załomska, Karolina Jeleniewska i Paulina Nowacka oraz deble Górowska-Jeleniewska i Nowacka-Załomska. Prawdziwie wymagające drużyny z czołowki tabeli zespół Stelli Gniezno spotka chyba dopiero w marcu i kwietniu. Po jedenastu kolejkach stelistki z kompletem zwycięstw zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Kolejny mecz już za tydzień w Łodzi z MKS Jedynką.

Stella Gniezno - LUKS Warmia Lidzbark II Warmiński 10 : 0

Stella Gniezno - Agro Sieć Chełmno 8 : 2