Sensacyjne zwycięstwo tenisistek w Łomży

Niespodziewanym, ale bardzo przyjemnym wynikiem zakończyło się spotkanie ekstraklasy kobiet w Łomży. Zespół Stelli Niechan Gniezno pokonał miejscowa drużynę AZS 3:1. O zwycięstwie gnieźnianek zdecydowała bardzo dobra dyspozycja i odporność psychiczna Roksany Załomskiej, która pokonała obie Chinki tam występujące. Najpierw wygrała z Bing Ran 3:2 w piątym secie 11:9,a w decydującym meczu doświadczoną, leworęczną uchwytem azjatyckim, dysponująca świetny serwisem Dong Rui Fang 3:1. O nerwowej i wyrównanej grze świadczy fakt, że wszystkie cztery sety grane były na przewagi. Trzeci punkt zdobyła Paulina Nowacka z Weroniką Łubą 3:1. To zwycięstwo otwiera drogę na praktyczne utrzymanie się w elicie tenisistek stołowych. Kolejny mecz Stella Niechan rozegra w sobotę o godzinie 16.00 w hali II LO przy ul. Łubieńskiego. Przeciwnikiem będzie silna drużyna KU AZS Wrocław. Serdecznie zapraszamy kibiców.

AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża - KS STELLA NIECHAN Gniezno 1:3

Dong Rui Fang - Emilia Kijok 3:0

Bingran Ren - Roksana Załomska 2:3

Weronika Łuba - Paulina Nowacka 1:3

Dong Rui Fang - Roksana Załomska 1:3